top of page

NÁVRH A INSTALACE KOUPELNY PRO VÁS

Frank - Director

SAVE UP TO

10%

Make Appointment

Provádíme nouzové instalatérské práce, kompletní instalaci nebo renovaci koupelny. Pokud se nacházíte v Praze nebo v okolních oblastech, poskytujeme přátelský, spolehlivý a profesionální servis.

S více než 10 lety zkušeností si naši plně vyškolení a vysoce kvalifikovaní instalatéři mohou být jistí, že získáte vysoce kvalitní zpracování a vynikající zákaznický servis od návrhu až po instalaci. 

Jsme jedni z nejlepších obchodníků v Praze, kteří mohou vytvořit koupelnu na míru, která splní každé vaše očekávání. Nabízíme spolehlivý a poctivý servis s transparentními cenami a nestranným poradenstvím o nejlepší cestě pro váš projekt. Koupelna je životně důležitá v každé domácnosti

a chápeme, že musí být dokonalá. Můžeme instalovat vany, sprchy, umyvadla, radiátory, potrubí, obklady a dekorace v každé koupelně.

Zavolejte nám ještě dnes a získejte bezplatnou cenovou nabídku nebo radu, jak uvést váš projekt do pohybu a co budete muset zvážit, pokud jde o instalaci koupelny.

Poskytujeme také kompletní instalatérské a designové balíčky koupelnového designu a instalace, instalace sprchy, šatny, podlahové vytápění, vyhřívané věšáky na ručníky, osvětlení, všechny aspekty obkladů a podlah.

"Když něco dělám, dělám to jako pro sebe."

Ať už jsou vaše představy pro koupelnovou instalaci luxusní, moderní, tradiční nebo praktické, vytvoříme ve Vaší domácnosti výstavní kousek s naší kolekcí koupelnových apartmá. Naše zkušenosti v této oblasti jsou v Praze bezkonkurenční. Jsme přesvědčeni, že vaši koupelnovou instalaci provedeme s minimálním rozruchem

a nákladově efektivním způsobem. Pro profesionální instalaci koupelny v Praze a okolí nám zavolejte nebo pošlete e-mail ještě dnes - jsme k dispozici 24 hodin denně.

Toilet´s drain , precison work done by Finchley Plumber.

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 14 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page