top of page

O NÁS

SAVE UP TO

10%

Make Appointment

Využíváme zkušené, kvalifikované a vyškolené řemeslníky kanálních služeb, kteří jsou odborníci na profesionální řešení všech typů instalatérských problémů, od malých problémů po odtokové blokády z odpadních potrubí do hlavních odtoků. Blokované odtoky mohou být jedním z nejnepříjemnějších, nejnáročnějších a potenciálně nejnebezpečnějších problémů pro domácnosti a podniky. Naše speciálně vybavené dodávky s nejnovějšími tryskovými stroji a technologií CCTV jsou k dispozici 24 hodin denně, abychom mohli kdykoli vyřešit všechny problémy. CCTV zařízení nám umožňuje provést podrobnou kontrolu (s následnou zprávou) systému odtoku nebo potrubí, abychom zjistili jakékoli problémy. Naši kanálníci využívají práci čistě a efektivně a vždy zajistí, že po vaší návštěvě nechají vaše prostory čisté a uklizené. Naši inženýři mohou také provádět plánované smlouvy o preventivní údržbě odtoku, aby minimalizovali budoucí popisky. Naše 24 hodinová pražská kancelář s posádkou může poslat inženýra kanalizace do 1 hodiny, ve dne a v noci.

Ať už jsou vaše představy pro koupelnovou instalaci luxusní, moderní, tradiční nebo praktické, vytvoříme ve Vaší domácnosti výstavní kousek s naší kolekcí koupelnových apartmá. Naše zkušenosti v této oblasti jsou v Praze bezkonkurenční. Jsme přesvědčeni, že vaši koupelnovou instalaci provedeme s minimálním rozruchem

a nákladově efektivním způsobem. Pro profesionální instalaci koupelny v Praze a okolí nám zavolejte nebo pošlete e-mail ještě dnes - jsme k dispozici 24 hodin denně.

Toilet´s drain , precison work done by Finchley Plumber.

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 14 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page