top of page

KOUPELNY NA ZAKÁZKU

"Když něco dělám , dělám to jako pro sebe."

Frank - director

Provádíme nouzové instalatérské práce ve Praze, můžeme také provést kompletní koupelnovou instalaci nebo rekonstrukci. Pokud jste v Praze nebo v okolních oblastech, poskytujeme přátelský, spolehlivý a profesionální servis. S více než 14 lety zkušeností si s naši plně vyškolenými a vysoce kvalifikovanými instalatéry můžete být jisti, že získáte vysoce kvalitní zpracování a vynikající zákaznický servis od návrhu po instalaci.


Chlapáci v čistění kanalizace jsou jedni z nejlepších řemeslníků v Praze, kteří mohou vytvořit koupelnu na míru, která splní každé vaše očekávání. Nabízíme výzvu; spolehlivý a poctivý servis s transparentními cenami a nestranným poradenstvím to nejlepší na cestě pro váš projekt. Koupelna je životně důležitá v každé domácnosti a chápeme, že musí být dokonalá. Můžeme instalovat vany, sprchy, umyvadla, radiátory, potrubí,velkoformátové obklady a dekorace v každé koupelně v Praze, středočeském kraji nebo okolí.

 

Zavolejte nám ještě dnes a získejte bezplatnou cenovou nabídku nebo radu, jak uvést váš projekt do pohybu a co budete muset zvážit, pokud jde o instalaci koupelny v Praze.

Poskytování kompletních instalačních a designových balíčků, koupelnového designu a instalace, instalace sprchových koutů, design mokrých pokojů Finchley, šatny, podlahové vytápění, vyhřívané věšáky na ručníky, osvětlení, všechny aspekty obkladů a podlah.

Zavolejte nám ještě dnes a získejte bezplatnou cenovou nabídku nebo radu, jak uvést váš projekt do pohybu a co budete muset zvážit, pokud jde o instalaci koupelny v Praze.

Poskytování kompletních instalačních a designových balíčků, koupelnového designu a instalace, instalace sprchových koutů, šatny, podlahové vytápění, vyhřívané věšáky na ručníky, osvětlení, všechny aspekty obkladů a podlah.


 

Za správného chlapa mluví činy!
Nechte nás mluvit skrz naši práci

koupelna na zakázku

Nízký Tlak

Ahmed, Vinohrady

"Po problému s nízkým tlakem se objeví v nemovitosti, kterou si pronajímáme." Cápek z čistění kanalizace se objevil večer (včas), aby provedl kontrolu situace, strávil značné množství času analýzou situace a poskytnutím doporučení ohledně přístupu k řešení. Při druhé návštěvě byla práce dokončena odborně a k požadovanému výsledku (dle citátu). Nyní mám opět šťastné nájemce. “

Ať už jsou vaše představy pro koupelnovou instalaci luxusní, moderní, tradiční nebo praktické, vytvoříme ve Vaší domácnosti výstavní kousek s naší kolekcí koupelnových apartmá. Naše zkušenosti v této oblasti jsou v Praze bezkonkurenční. Jsme přesvědčeni, že vaši koupelnovou instalaci provedeme s minimálním rozruchem

a nákladově efektivním způsobem. Pro profesionální instalaci koupelny v Praze a okolí nám zavolejte nebo pošlete e-mail ještě dnes - jsme k dispozici 24 hodin denně.

Zakázkové koupelny V Praze

Jóóó ti kluci umí !

Toilet´s drain , precison work done by Finchley Plumber.

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 12 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page