top of page

PRASKLÉ POTRUBÍ

Frank - Director

V případě prasklého potrubí je důležité jednat rychle. Otočení hlavního uzávěrku vody a okamžité zavolání odborníka na vodoinstalace může minimalizovat škody. Opravy prasklého potrubí mohou zahrnovat opravy nebo výměnu postižených částí, ať už jde o trubky nebo spojovací prvky.

Prasklé potrubí může být nečekaným problémem, ale s pravidelnou údržbou a rychlým jednáním můžete minimalizovat rizika a ochránit váš domov před zbytečnými škodami. Pokud máte podezření na prasklé potrubí, neváhejte se na nás obrátit, pošleme Vám odborníka, aby bylo možné rychle a efektivně řešit tuto situaci.

All Videos

All Videos

Watch Now

Bespoke Bathroom Finchley

Toilet´s drain , precison work done by Finchley Plumber.

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

"Když něco dělám , dělám to jako pro sebe."

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 14 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page