top of page

TERMÁLNÍ KAMERA

„Nikdo není tak bohatý, aby platil za jednu službu dvakrát.“

Frank - Director


Termální kamera (průzkum detekce úniku infračerveného obrazu) může přesně ukázat, kde jsou problémy. Díky lokalizaci a sledováním teplotních rozdílú mohou naši specialisté předcházet elektrickým, strukturálním nebo mechanickým poruchám a také sledovat rozsah poškození konstrukce nebo vody, což by mohlo být zásadní pro omezení poškození.

Jsme vysoce kvalifikovaní v metodách detekce úniků termálním zobrazováním.

Kontaktujte nás ještě dnes a popovídejte si o tom, jak vám můžeme pomoci najít váš únik, ať už únik přes podlahu nebo střechu.

 


 Při tepelném zobrazování se spoléháme na teplotní rozdíly konstrukčních materiálů vs. zdroj úniku - voda. Při detekci úniku termického obrazu zkoumáme hustotu materiálů s ohledem na jejich schopnost vydávat energii nebo zadržovat energii. Náš průzkum zjišťování úniků termálního zobrazování bude sledovat nejvlhčí oblasti zpět k jejich zdroji, a proto se můžeme dostat až na dno místa úniku!

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 14 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page