top of page

ZAMRAZENÍ POTRUBÍ

Frank - Director

Poskytujeme čištění potrubí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce v Praze a okolí. V případě potřeby bude technik u Vás do jedné hodiny a vyřeší Vaše problémy s ucpaným potrubím nebo únikem vody.

Ucpané potrubí, ucpané toalety, ucpané dřezy, ucpané průlezy, ucpané průtokové jímky nebo vany mohou být bolestí! Spolupracujeme s domácími i komerčními klienty v Praze na všech typech odtokových bloků a opravách. Když stanovíme cenu čištění potrubí, můžete se spolehnout, že jsme transparentní a flexibilní. Žádná úklidová zátěž není pro nás velká, ani malá. 

Již více než 10 let poskytujeme služby klientům po celé Praze a okolí. Zaručujeme, že naši plně kvalifikovaní instalatéři vyřeší jakýkoliv problém s minimálním rozruchem, nepořádkem a s maximální profesionalitou. Ať už se jedná o ucpaný potrubí, umyvadlo, vanu nebo jen potřebujete vyměnit vodovodní kohoutek nebo provést kamerový průzkum, jsme tu pro Vás.

Pokud jde o ucpané potrubí, prevence je lepší řešení než samotná léčba. Pokud si myslíte, že váše potrubí neteče tak, jak by měl, nedovolte, aby se dostal do bodu, kdy se ucpe a musíte nám zavolat.

Můžete se na nás obrátit i telefonicky, popsát svůj problém a my Vám zkusíme poradit a identifikovat příčinu problému. Naši místní technici jsou připraveni pomoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roku. Máme zkušenosti, kvalifikaci a víme, jak rychle a efektivně opravit váše ucpan nebo poškozené potrubí v Praze a okolí.

"Když něco dělám , dělám to jako pro sebe."

All Videos

All Videos

Watch Now

Precizní Instalatér

 V Praze?

- Přesná práce, která splní vaše očekávání, žádné nerovnosti nebo nerovnoměrné spáry, úniky vody nebo nefunkční instalace, instalatér Frank přísně dodržuje osvědčené postupy a stará se o kvalitu odvedené práce,

Oprava tekoucího kohoutku?

Zavolejte Specialistu

O nás

Rychlé odkazy

Poskytovaný servis

Společnost čištění kanalizace, která byla založena v roce 2010, je vaší místní instalatérskou a topenářskou společností s 12 letými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství. Nonstop instalatéři z čištění odpadů zaměstnává 3, plně kvalifikované, profesionální instalatéry na plný úvazek, aby mohli nepřetržitě obsluhovat všechny vaše instalatérské potřeby.

Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
Finchley%2520Plumbers%2520Logo_edited_ed
bottom of page